logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 21-07-2017
Saat: 09:49

Site İçi Arama
Site Haritası İletişim anasayfa

MÜŞTERİ HİZMETLERİYurtiçi kargo ile kapıda ödeme

Ad Soyad:

E-posta :  

| tarihTarih: 20 Mart 2012 / 12:49

Yorumlarınızın  bütün ziyaretçilerimiz için yol gösterici olacağının bilincinde olarak dilek ve şikayetlerinizi burdan yazabilirsiniz.

Yorumlarınız haftanın belirli günleri cevaplandırıldıktan sonra onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için dilerseniz 0 462 871 55 10 numaralı telefon numaralarımızı arayabilir yada mesajınızın sonuna telefon numaranızı da ekleyerek müşteri temsilcimiz tarafından ücretsiz olarak geri aranabilirsiniz (numaranız yayınlanmayacaktır).

selda naim

25 Mart 2012 - 19:38:12

yaban mersinini gerçekten çok merak ediyorum faydalarını her yerde okuyorum..fakat neden ülkemizde yaygın değil onu anlamış değilim. bu yönde bir çalışma var mı acaba? karadeniz’de var diye duydum ama mesela ben ankara’da yaşıyorum ve henüz tazesiyle hiç karşılaşmadım. şu an ankara’da nereden temin edebilirim bilginiz var mı?

Cevap: Selda hanım yaban mersini üretimi Türkiye’de 7-8 senedir yapılmakta ve çeşitli projelerle yaygınlaştırmaktadır. Ankarada yaban mersini satan bir firma bulunmamaktadır. Haziran ayında sitemizde satışa çıkacak ürünlerden sipariş verebilirsiniz.

sıdıka serbest

25 Mart 2012 - 19:33:57

gözlerimde ileri derecede miyop var televizyondan yabanmersinin gözün retina tabakasını iyileştirdiğini keskin bir görüş sağladığını duydum..internette tesadüfen bu siteye rastladım..ürün siparişi verdim..sabahları aç karnına bir yemek kaşığı rondodan çekerek veya çiğneyerek kullandım..önceleri yokuş çıkarken kançanağna dönen gözlerimde şaşılacak bir iyileşme gördüm hem görüş açısından hemde gözlerimin artık kanlanmadığını görmek açısından çok olumlu sonuç aldım..ancak…merak ediyorum acaba çay olarak demleyip içildiğinde de aynı etkiyi sağlarmı…bana bu ürünü ulaştıranlara çok teşkrlerimi arzediyorum ayrıca…

CEVAP: Sıdıka hanım öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Meyvenin çayıda aynı etkiyi göstermektedir. Saygılarımızla

Bedri Erol

25 Mart 2012 - 19:24:50

ben şeker hastasıyım arkadaşımın tavsiyesiyle
yaban mersini aldım şekerin dengelenmesinde yardımcı olduğunu gördüm herkesede tavsiye ederim hemde tatlı iğtiyacını gideriyor

sıdıka serbest

25 Mart 2012 - 19:34:56

burada ankarada attarlarda yabanmersini adı altında çok değişik mevvalar satılıyor kimisi ithal kimisi güney yöresinde hambeles die bilinen bir meyve tabiki ben gerçek yabanmersinine kavuşmuş biri olarak kendimi şanslı hissediyorum..bilmeyenlerede söylüyorum gerçek yaban mersinini tarif ediyorum..siteyi öneriyorum..enazından resmlerine bakarak bu ayrımı yapabilirler die düşünüyorum..Birde sitenin facebook v.s. gibi sitelerde paylaşmak için bir menü butonu olsa daha iyi olur die düşünüyorum..enazından başka insanlarada ulaştırmak adına…

Boray Uras

10 Mart 2012 - 19:22:59

Yabanmersini tae veya kurutulmuş olarak kuruyemişçilerde ve aktarlarda bulunabiliniyor. Araştırdım aama yakın çevremdeki dükkanlarda ve marketler ile pastahanelerde yabanmersini reçeli, marmelatı ve siyah bitter çikolata kaplanmış yaban mersini drajesine rastlamadım…çekirdeksiz kuru üzüm çikolata drajesi var ama yaban mersini yok. Oysa, bana göre, yaban mersini ile siyah bitter çikolata tadları bir diğerine çok yakışıyor..

Acaba yaban mersini bu işleremi gelmiyor veya hesab mı tutmuyor veya yapanmı yok..

Acaba. ticari olarak bu işleri yapacak bir AŞ Gıda sanayi şirketi kurulsa ..hisse alsak… bu işler için gerekli olan yaban mersinini bizler kooperatif gibi üretip bu şirkete satsak bu şirketde bu işleri yapsa ve yurtiçine yurdışına satsa bu iş karlı bir iş olmazmı?

Saygılarımla.
Boray URAS
CEVAP: Boray Bey öncelikle şunu belirtiyip şuan Türkiye’de yeterli miktarda yaban mersini yoktur. Bir çok aktarda yaban mersini adı altında farklı ürünler satıyor. Bu ürün temin etmek şuan çok zor .İstediğiniz miktarda ürün her zaman temin edilemiyor. Bir kaç senedir yaptırdığımız bahçelerin gelişmesiyle birlikte reçel ve marmelat üretimi yapılarak Türkiye’nin her bölgesine marketlere ulaştırmaya çalışacaz. Ayrıca ürünü pasta ve kurabiye sanayisinde kullanabilecek bir kaç firma ile görüşmekteyiz. Anlaşma sağlandıktan sonra ürün çeşitliliği artıcaktır.

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum:
Lütfen yorumunuzu onaylayın