Ekin Doğal Ürünler- Yabanmersini.org

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 17-09-2019
Saat: 18:22

Site İçi Arama

Site Haritası İletişim anasayfa

MÜŞTERİ HİZMETLERİYurtiçi kargo ile kapıda ödeme

Ekin Doğal Ürünler - Yabanmersini.org Yaban Mersini Resimleri
Ad Soyad:    E-posta :  
| tarihTarih: | etiketEtiketler:
Paylaşmak Güzeldir

Kilosundan şikayetçi olanlar şok diyetler ve kilo verme yöntemleri araştırıyor. Ancak aniden ve sağlıksız bir şekilde zayıflamanıza neden olan bu diyetler yerine doğanın mucizelerini kullanmak daha mantıklı görünüyor.

Her birinin farklı bir özelliği bulunan meyveler ve sebzelerden bazıları da işte bu noktada devreye giriyor. Özellikle kilo vermenize yardımcı besinler tüketirseniz sadece biraz dikkat ederek zayıflamak hayal olmaktan çıkıyor.

Amerikalı bilim adamları yaban mersini gibi meyvelerin yağ hücrelerinin oluşmasını engellediğini ve var olanları eritmeye yardımcı olduğunu belirtiyor.

Teksas eyaletinden araştırmacılar Experimental Biology isimli bir konferansta laboratuar fareleri üzerindeki yaptıkları deneylerden bahsettiler.

Fareleri yaban mersini içerisinde bulunan antioksidan maddelerle beslediklerinde yağ hücrelerinin %27 oranında yok olduğunu kaydettiler.

Sonuçlara göre aynı sürecin insanlarda da işe yarayacağını belirttiler.

Kilo vermek için doğanın mucizelerinden yararlanın ve doğal beslenmeye özen gösterin. Elbette spor yapmak da sağlıklı bir şekilde zayıflamanın temelini oluşturuyor. Ancak neticede yediklerinize dikkat etmezseniz ne kadar spor yaparsanız yapın amacınıza ulaşamazsınız.

İlk Yorumu Siz Yapın... Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum:
Lütfen yorumunuzu onaylayın